Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Trendy kolorystyczne 2016/2017 wg włoskich projektantów | Blog - Eko Dar Design

EKO DAR DESIGN

Blog o wnętrzach

podłogi, drzwi, garderoby, ściany, meble, lampy, stoły...

Przejdź do wpisów

Trendy kolorystyczne 2016/2017 wg włoskich projektantów

27 Październik, 2016

Każdy nowy sezon przynosi nowe trendy kolorystyczne oraz nowe inspiracje dla wymarzonego domu.

Na zimę 2016/2017 paleta kolorów jest dwojaka.  Z jednej strony jest kontynuacja trendów ostatnich sezonów, charakteryzująca się delikatnymi kolorami i neutralnymi odcieniami , takimi jak szarobeżowy i beżowy. Są to odcienie uspakajające i harmonijne, idealne jako tło lub kolor przewodni.  Kolory te dobrze korespondują z ciemną zielenią i kolorami lasu, ale również w bardzo elegancki sposób harmonizują z niebieskim i „dymionymi”  lustrzanymi powierzchniami.


02

 

03

 

4

 

5

 

1

 

 

Druga tendencja to odważne, uderzające kolory, które nie są zwykle stosowane. Mogą pełnić formę dodatków i mniejszych elementów, lub większej bazy np. pojedynczej ściany. Te kolory to np. głęboki niebieski oraz żółty mango. Jak uwzględnić w tym wszystkim drzwi? Oto kilka naszych propozycji:

01

 

04

05

 

6

 

3

 

Możemy również zastosować intrygujące rozwiązanie: wybrać drzwi w neutralnym odcieniu i dodać im charakteru niebieską klamką.

06

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *