Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Garderoby Garofoli | Blog - Eko Dar Design

EKO DAR DESIGN

Blog o wnętrzach

podłogi, drzwi, garderoby, ściany, meble, lampy, stoły...

Przejdź do wpisów

Garderoby Garofoli

30 Styczeń, 2015

Garderoby firmy Garofoli, włoskiego producenta to system drzwi rozwiernych i przesuwnych oraz elementów wyposażenia wnętrza. Dużą zaletą tego systemu jest wykorzystanie do produkcji drzwi garderobianych tych samych materiałów i kolorów co do produkcji drzwi wewnętrznych, podłóg, boazerii, półek.  Drzwi wewnętrzne oraz do garderoby wykonane z tego samego materiału dają jednolity, ekskluzywny efekt w całym mieszkaniu.

0068

W ofercie drzwi do garderoby znajdziemy zarówno klasyczne drewniane rozwiązania jak i bardziej nowoczesne szklane , zlicowane czy akrylowe na wysoki połysk. Drzwi mogą być wykonane jak klasycznie otwierane drzwi do szafy z możliwością podziału na parę skrzydeł oraz jako drzwi łamane lub przesuwne.

 

Luta 3B[1]

 

Dodatkowo producent oferuje pełne wyposażenie wnętrza garderoby. Są to różnej wielkości szafki na ubrania, swetry, krawaty, buty itp. Wyposażenie stanowią elementy konstrukcyjne, wieszaki oraz półki z podświetleniem LED.  Dzięki tak opracowanemu systemowi można w sposób optymalny zaprojektować zarówno dużą, pokojową garderobę jak również wnętrze mniejszej szafy garderobianej.

14

 

porta_066_1994_110lode-005

Zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz przemyślany system drzwi garderobianych i wyposażenia wnętrza gwarantuje ekskluzywność i funkcjonalność garderoby!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *